Göbel Tesisleri Yenileniyor

15:49:00 | 0 yorum

Göbel termal Tesisleri’nde başlatılan tadilat çalışmalarında sona yaklaşıldı. Türk hamamı, dinlenme alanları, soyunma bölümleri ve aile banyoları yenilenirken, olimpik yüzme havuzlarının bulunduğu bölgeler elden geçiriliyor.

Tavşanlı'nın turizm merkezi Göbel Termal Tesislerinde başlatılan tadilat çalışmaları devam ediyor. Erkekler ve kadınlar bölümleriyle eski aile banyolarında başlatılan çalışmaların Nisan ayının ortalarında tamamlanması hedefleniyor.
Çalışmalar kapsamında Türk hamamı, soyunma odaları, duş alanları, tuvaletler  ile dinlenme alanları tekrar düzenlenirken, olimpik yüzme havuzlarına sauna kısmından geçiş kapıları yapıldı. Fen İşlerine bağlı boya ekipleri de hızlı bir çalışma başlatarak tesislerin duvarlarını elden geçiriyor.
Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler, Göbel’de sürdürülen çalışmaları yakından takip ederek iş yeri sorumlularından bilgi alıyor. Başkan Güler” Tavşanlı’da turizm alanında ki en önemli değerimiz Göbel’de başlattığımız çalışmalarda sona yaklaştık. Yeni sezonda misafirlerimizi güzel, gelişmiş ve tertemiz bir ortamda karşılayacağız. Yürüttüğümüz düzenlemelerle hamam ve havuzlarımız daha kullanışlı oldu. Eski aile banyolarını elden geçirdik ve genişletme çalışması yaptık. İlçemize şimdiden hayırlı olsun” dedi.
Category:

<%=vbcrlf%><%=vbcrlf%>

Privacy guaranteed. We'll never share your info.

0 yorum