Mobese’ye Belediye eli

09:12:00 | 0 yorum


Tavşanlı kamuoyunu uzun süredir meşgul eden MOBESE konusunda Tavşanlı Belediyesi kolları sıvadı.

Yapılan ihale ile Tavşanlı’ya, ilçe halkının da şikâyetçi olduğu bu eksik teknolojiyi tam teşekküllü şekilde kazandırdıklarını belirten Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa GÜLER konu ilgili açıklamalarda bulundu.


Başkan GÜLER açıklamasında “Tavşanlı Belediyesi olarak biz, MOBESE’nin ilçemizin bir eksiği olduğunu, değerli hemşerilerimizin de bu konudaki duyarlılığını bilerek harekete geçtik ve yaptığımız ihale ile Tavşanlı’yı MOBESE sistemine kavuşturduk.

Bu konuda oldukça mutluyuz. Şu an yüklenici firma ve Tavşanlı Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü ekipleri kameraların yerleştirileceği güzergâhlarda direk dikimlerine başladılar. İlçenin 13 ayrı noktasına toplanda 31 kamera ile hizmet verecek olan sistemin oluşturulmasının ardından Emniyet Müdürlüğü’ne devredilecek ve ulusal pol.net sistemine dahil olacak.
Sistemde plaka tanıma sistemi, ışık ihlallerine duyarlı kameralar da dahil edilerek ilçemiz daha güvenli bir hale gelecek. Süreç içerisinde sürekli söylediğimiz gibi, Tavşanlı Halkının istekleri ve ihtiyaçları ve bu ihtiyaçların karşılanması bizim asli görevimiz. İsterdik ki hemşerilerimizin sesine merkezi yönetimin de kulak kabartsın ve her gün gelişen Tavşanlı’ya çok daha erken bu hizmeti kazandırmış olalım.
Ancak yinelemekte fayda görüyorum, Tavşanlı Belediyesi olarak bizler ilçemizin ihtiyaçlarını bilen ve bu minvalde çalışan insanlarız. Çalışmalarımız bu anlayışla devam edecek. Süreç içerisinde bizlere destek olan ve yanlış yönlendirmelere kulak asmayan hemşerilerime şahsım ve Tavşanlı Belediyesi adına teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

Category:

<%=vbcrlf%><%=vbcrlf%>

Privacy guaranteed. We'll never share your info.

0 yorum